Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksídent në autostradën Tiranë-Durrës/ Makina përplás motorrin, drejtuesi me urgjéncë në spítal

Një aksídent është shënuar ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës, ku si pásojë e përplásjes së një makine me një motorr, ka mbetur i plágosur drejtuesi i këtij të fundit.

Mjeti drejtohej nga shtetasi i identifikuar me inicialet A.T., ndërsa i plágosuri, emri dhe gjendja shëndetësore e të cilit ende nuk dihet, është nisur me urgjéncë për në spítal.

“Më datë 11.07.2020, rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka áksidentuar një drejtues motorri ende të páidentifikuar, i cili është dërguar menjëherë në spítal, dhe ndodhet nën kujdésin e mjékëve.

Grupi hétimor dhe shërbimet e Pólicisë ndodhen në vendngjárje dhe vijon puna për zbárdhjen e rrethanave të ngjárjes.”, njoftojnë blutë e kryeqytetit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.