AktualitetFlashShowBizTe Gjitha

Tifozja çmend komentatorin dhe kameramanët, ndeshja kalon në plan të dytë (Fotot)

Ndeshja e basketbollit SHBA-Brazil, për një moment ka kaluar në plan të dytë, kur kamerat kanë fokusuar një tifoze braziliane.

Aq “shokuese” ishte pamja e saj, sa nuk la indiferent as komentatorin e njohur Andrew Gaze, i cili për herë të parë në karrierën e tij 35-vjeçare, mbeti i shtangur gjatë një ndeshje.

Reagimi i Gaze është bërë viral në rrjet, ndërkohë që komentuesit shprehen se edhe pse Brazili humbi ndaj SHBA-së, e mori me vete një fitore, atë të tifozes që turbulloi gjithë stadiumin.

 

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *