Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ti mund ta shohësh, por nuk mund ta prekësh”, Era Istrefi poston foto me…

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka mbërritur në Rusi, ku do të performojë pas dy ditësh në finalen e madhe të Kampionatit Botëror.

Era do të performojë së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith të cilët do të ndezin stadiumin “Luzhniki” me këngën “Live It Up”.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram së bashku me dy këngëtarët, Nicky Jam dhe Will Smith dhe me torfeun që do të marrë skuadra fituese, kupën.

“Ti mund ta shohësh por nuk mund ta prekësh”- shkruan Era në Instagram.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *