AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Thyen rrjetin/ Miliarderia më e re në botë pozon siç e ka bërë nëna

Duket se Kylie Jenner e meriton plotësisht vendin e parë për foton më seksi të verës! Ylli i programit “Keeping up With the Kardashians”, ka pozuar nudo në një foto që po thyen Instagramin.

Ajo shfaqet plotësisht e zhveshur teksa ka vendosur vetëm një kapele gjigante në kokë.

Kylie ka mbuluar gjoksin me dorë, dhe qëndron këmbë për mbi këmbë për të mos treguar më shumë seç duhet! Deri më tani fotografia ka marrë thuajse 6.5 milionë pëlqime dhe rreth 60 mijë komente.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *