FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Thjesht të du”, Flori Mumajesi rikthehet me baladën e radhës. Do e dëgjojmë në të gjitha dasmat

Pak ditë më parë Flori Mumajesi deklaroi se do të rikthehet dhe pyeti fansat cilën prej këngëve që ka kompozuar duhet të publikojë. Një nga këngët quhej “Thjesht të du” ndërsa tjetra “Mbaroj”. Siç duket fansat kanë votuar më shumë për këngën “Thjesht të du” sepse Flori e ka publikuar sot.

Kënga është shumë e ndjerë dhe shoqërohet me një videoklip dasme.

“Thjesht të du” është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka pasur vetë komente pozitive.

Pritet që në ditët në vazhdim Flori të publikojë edhe “Mbaroj”.

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *