AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Thanë se është ndarë nga boksieri, Dajana Shabani reagon për herë të parë

Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e saj private. Për shkak se ajo dhe boksieri Kamer Maloku nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram nisën thashethemet se dyshja nuk janë më bashkë.

Pas lajmeve të shumta për ndarjen e tyre, Dajana ka reaguar pak më parë duke ia mbyllur gojën të gjithëve.

Moderatorja ka postuar një foto krah Kamerit duke shkruar: “Krijo, mos urre”.

Me këtë veprim Dajana i dha fund thashethemeve dhe tregoi se ajo është shumë e lumtur në krahët e boksierit.

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *