FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Tha se do firmosë divorcin, Keisi mesazh Stresit: Nuk e përballoj dot

Që prej ndarjes së tyre të bujshme në korrik, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe komentohen për çdo veprim të tyre. Së fundmi pasi në media u publikua një video ku Stresi shfaqej duke puthur një vajzë, Keisi reagoi me një status ku shkruante se do firmoste divorcin.

Ndërsa mbrëmjen e djeshme bukuroshja brune ka qenë duke ndjekur telenovelën e saj të preferuar turke me titull “Hercai” dhe ka filmuar një moment i cili e ka prekur shumë.

“Nuk i përballoj dot skenat si këto”, shkruan Keisi krah videos.

Ky duket edhe si një mesazh për Stresin sepse siç e dimë ai i adhuron telenovelat turke. Vitin e kaluar reperi postonte shpesh video duke parë “Kosemin”.

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *