Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Tërbohet komentatori/ Ndaleni Messin! Argjentinasi është çmendur, hat-trick me klas (VIDEO)

Lionel Messi ka shënuar golin e tretë për Barcelonën në ndeshjen kundër Celta Vigos për 3-1. Sërish Messi, sërish me goditje dënimi.
Një ndër më të mirët e historisë merr ekipin e tij përdore në këtë moment të vështirë që po kalonte dhe e nxjerr në krye.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *