Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Tërbohet dhe poston foto topless moderatorja e njohur, fansat e kryqëzojnë në komente (FOTO)

Ajo është e njohur për thumbimet që ka bërë gjithmonë kundrejt vipave shqiptarë.

Nuk i shpëton asnjëherë asnjë dalje e tyre dhe çdo gafë të tyren e kthen në lajm.

Në fakt jemi mësuar ta shohim gjithmonë brenda strukturës së një femre të rregullt, që kujdeset për veten dhe për familjen e saj, pavarsisht angazhimeve të shumta që ka.

Fatma Haxhialiu, moderatorja e “Thumb”, i ka thyer kornizat duke postuar një foto topless.

E shtrirë në një shtrat me çarçafë të bardhë, Fatma ka pozuar me kurriz, ku ka vendosur dhe një trëndafil blu.

Foton e ka shoqëruar me një emoji-trëndafil.

Përveç komplimenteve të shumta që ka marrë moderatorja, ajo që bie në sy janë edhe kritikat nga ndjekësit e saj.

Me siguri janë  surprizuar, nuk e orisnin këtë nga Fatma.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *