FlashSportTe FunditTe Gjitha

Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët!

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve. Së fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *