FlashSportTe FunditTe Gjitha

Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët!

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve. Së fundmi është dhënë edhe dënimi për të, ku siç raportohet në mediat angleze, gjykata e ka dënuar me 10 vite burg.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *