Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Telashe tek Milani/ Simeone iu prish punë kuqezinjëve, sakrifikon argjentinasin për lojtarin e Valencias

Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, Atletico Madrid i Diego Simeones ka deklaruar se objektivi për sulmin është Rodrigo, aktualisht i Valencias. Kosto e kartonit të tij është 60 mln euro dhe colchoneros duhet të arkëtojnë sa më shumë…

Mes futbollistëve të sakrifikuar mund të jetë pikërisht Angel Correa, futbollist i kërkuar edhe nga Milani, me të cilin ka akord për pesë vitet e ardhshme me 2,5-3 mln euro. Sakaq, Atletico kërkon 55 mln euro, ndërsa kuqezinjtë ndalen në 45 mln euro bashkë me bonuset.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *