Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të zëntë mallkimi i babait tim”, Erion Kristo “shpërthen” ndaj Lleshajt: Rri si gallof, jep dorëheqjen!

Erion Kristo nëpërmjet një reagimi në llogarinë e tij në Facebooka ka hedhur derdhur një lum indinjatash kundrejtë Ministrit të Brendshëm , Sandër Lleshaj.

Me tone të forta indinjate ai i ka kërkuar Lleshajt të jap dorëheqjen.

Te zente mallkimi i babait tim qe i vodhen shtepine! Te zente mallkimi i femijeve qe i helmove me gaz!-shkruan ndër të tjera Kristo.

Postim i plotë:

O Minister i Brendshem! O misherim i paaftesise dhe dallkaukllekut! O njeri i pazoti te lidhesh dy fjale e te besh nje pune qe do mbahet mend! Fshatrat e Jugut te Shqiperise po vidhen perdite dhe ti rri si gallof. Largohu o antishqiptar! Jep doreheqje! Te zente mallkimi i babait tim qe i vodhen shtepine! Te zente mallkimi i femijeve qe i helmove me gaz!

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *