Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashHoroskopiTe FunditTe Gjitha

Të talentuar dhe të shkëlqyeshëm me teknologjinë, kush janë 2 shenjat më të zgjuara të zodiakut

Akrepi

Akrepët, të shpejtë dhe jashtëzakonisht të mençur, zakonisht konsiderohen të jenë një nga shenjat më inteligjente të yjeve.

Si Shenjë Uji, ata natyrshëm janë në kontakt me anën e tyre emocionale dhe si të tillë, dihet që janë tepër të perceptuar.

Këta njerëz janë shumë të talentuar kështu që mos harroni, Akrepat nuk mashtrohen lehtë.

Mos u përpiqni të hidhni hi mbi sytë e tyre ose mund të përfundoni duke ndier forcën e plotë të Akrepit .

Ujori

Këta njerëz janë të njohur për qasjen e tyre analitike ndaj botës përreth tyre.

Ata janë të shkëlqyeshëm me teknologjinë e re dhe kanë një aftësi unike për të distiluar zhargonin e komplikuar në koncepte të pëlqyeshme.

Si një shenjë e ajrit, këta komunikues të talentuar bëjnë mësues dhe tutorë të pabesueshëm.

Ata janë gjithashtu një nga shenjat më të hapura të yjeve dhe janë gjithmonë të gatshëm të për ide dhe koncepte të reja.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.