Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Të shtënat me armë trondisin Teksasin, punëtori vret kolegun, plagos rëndë 5 të tjerë

Një person i armatosur në Teksas vrau një person dhe plagosi të paktën pesë të tjerë – katër prej të cilëve janë në gjendje kritike – në depon e një fabrike në Bryan të SHBA-ve; incident që ndodhi të enjten pasdite.

Sipas CNN, i armatosuri, i cili besohet të jetë një punonjës i kompanisë, Kent Moore Cabinets, u largua para se të mbërrinte policia, por u dërgua më vonë në paraburgim, tha Policia e Bryan.

Në një deklaratë tjetër, Departamenti i Policisë në Bryan, tha se i dyshuari ishte Larry Bollin nga qarku Grimes në Teksas.

Sipas njoftimit, 27-vjeçari u mor në paraburgim nga Departamenti i Sigurisë Publike në Teksas dhe ishte akuzuar për vrasje.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.