“Të parën do të vras ty, pastaj…”, si e kërcënonte ish-gruan Fatmir Koleci, e rrahu me tub gome (Vendimi i gjykatës)

15 muaj burg për dhunë në familje, nuk e kanë bërë të reflektojë aspak 46-vjeçarin Fatmir Kolecaj, i cili qëlloi dje për vdekje ish-bashkëshorten e tij Esmeralda Filopati dhe të vëllanë e saj Edison Filopati, mbrëmjen e djeshme në Mirditë. Gjithçka ndodhi në banesën e dy të rinjve të familjes Filopati që u ekzekutuan mizorisht, … Continue reading “Të parën do të vras ty, pastaj…”, si e kërcënonte ish-gruan Fatmir Koleci, e rrahu me tub gome (Vendimi i gjykatës)