Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të pafytyrë, partia e laertëve”, Paloka shpërthen për arrestimin e këngëtarit: Kryeministri p*llohet me kokainë, Sandër Lleshi…

Ish-deputeti demokrat Edi Paloka ka komentuar arrestimin e këngëtarit të njohur të rrokut, 60-vjeçarin, Aleksandër Gjoka për shkak se është kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Paloka shkruan se Policia nxjerr njoftimin se është arrestuar Aleksander Gjokën pasi e ka gjetur me 0.66mg alkool ndërsa sipas tij, “kryeministri i vendit pallohet me kokainë dhe po i bën gjithë të zezaat e mundshme shqiptarëve”.

Postimi i Palokës në Facebook:

E paskan kapur “kriminelin” … Policia nxjerr njoftim se paska arrestuar Aleksander Gjoken pasi e ka gjetur me 0.66mg alkool !!!
Te turpshem !
Qenka kapur Sandri me 0.66 miligram alkool…!!!
Ketu kryeministri i vendit pallohet me kokaine dhe po i ben gjithe te zezat e mundshme shqiptareve, Sander Lleshi arreston Sander Gjoken ! Nxjerrin dhe njoftim sikur te kene arrestuar ndonje kriminel te rrezikshem.
Te pafytyre. Partia e laerteve…

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *