Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Të ndaluarit për dëmet nga tërmeti, çfarë masash ka kërkuar Prokuroria e Tiranës për të arrestuarit

Prokuroria e Tiranës pritet që gjatë ditës së sotme të paraqesw pranë Gjykatës Penale të Tiranës kërkesat për 31 personat e arrestuar për tërmetin e 26 nëntorit.

Burime brenda organit të akuzës konfirmojnë se prokurorët e çështjes, Erjon Imeraj dhe Alket Mersini, pritet të kërkojnë për një pjesë të madhe të të arrestuarve caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg”.

Seanca për caktimin e masave të sigurisë pritet të mbahet gjatë orëve të paradites së të premtes.

 1. Fatbardh Plaku, ish-kreu i Komunës Farkë
 2. Besnik Fuçia, ish-kreu i Komunës Kashar
 3. Luan Beta, ish-kreu i Urbanistikës, Vorë
 4. Anila Harxhi, arkitekte
 5. Merita Kushi
 6. Bukurije Halili
 7. Asqeri Xhanari
 8. Vjollca Hoxholli (ndërtuese)
 9. Gerti Çalliku
 10. Jani Ikonomi
 11. Qirjako Gjergo
 12. Sherbet Shehi
 13. Naim Shehi
 14. Ermir Çina
 15. Adhurim Qehajaj
 16. Gëzim Shkalla
 17. Pëllumb Fortuzi (ndërtues)
 18. Xhevahir Doda
 19. Reis Muça
 20. Hekri Disha
 21. Agim Eski
 22. Faik Fejzo
 23. Zhaneta Tagani
 24. Muhamed Felahi
 25. Ndoc Pepkola
 26. Hekri Disho
 27. Fejzo Dyrmishi (ndërtues)
Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.