Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Të martuar prej 12 vjetësh, nusja e Donald Trump kërkon divorcin

Një divorc ka tronditur familjen presidenciale amerikane së fundmi.

Mediat e huaja raportojnë se pas 12 viteve martesë nusja e Presidentit Donald Trump ka kërkuar divorcing.

Ditën e djeshme Donald Trum Jr., djali i presidentit Trump dhe bashkëshortja e tij, Vanessa Trump kanë dhënë një deklaratë të përbashkët për shtyp ku bëjnë të ditur se kanë nisur procedurat e divorcit.

“Pas 12 viteve martesë, kemi vendosur që secili të ndjekë rrugën e tij.”-thuhej në deklaratën e djalit të presidentit dhe bashkëshortes së tij Vanessa Trump.

Çifti ka 5 fëmijë nga martesa e tyre.

Ende nuk dihen motivet që I çuan ata drejt ndarjes.

Dyshja është martuar në 2005-ën, dy vite pasi Donald Trump i prezanotoi së bashku në një sfilatë mode.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *