Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Të kam dhj*rë me kët kryeministër”, Stresi shpërthen ndaj Ramës dhe ka një thirrje për Albin Kurtin

Reperi Stresi është i njohur për qendrimet e tij kundër kryeminisrit Edi Rama, dhe qeverisë së tij.

Së fundmi në një postim në Instagram, Stresi nuk ka hezituar që të flasë me tone të ashpra dhe kundër Ramës, për shkak të marrëvesjes së firmosur nga kryeministri me presidentin e Serbisë dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev për “Mini Shengenin”.

Stresi ka publikuar një foto nga ky takim të Bashës në vitin 2010, në atë kohë ministër i Jashtëm ku shihet  pro Shengenit Europian.

Bashkangjitur fotove, reperi shkruan se është më mirë të vijë të na udhëheqë lideri i Vetëvendosjes në Kosovë Albin Kurti.

“Te kam dhj*r ne shqipri me ket kryeminister … A po vjen na udhehiq ti O Albin Kurti Ma Mir Ish kan se sa kta komunista pro vucic”, shkruan reperi në Instagram.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *