Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të jetë kaq pocaqi”, njihuni me ministrin që vesh 3 ditë të njëjtën bluzë (Fotot)

Bledi Çuçi është një nga ministrat ku në bazë të vëzhgimeve konstatohet qartë se është mjaft aktiv në fushatën elektorale në mbështetje të kandidaturave të majta për zgjedhjet e 30 Qershorit.

Faqja “Lolita” ka kapur një detaj nga takimet e tij me qytetarët ku për tre ditë me radhë ka veshur të njëjtën bluzë dhe të njëjtat pantallona në të gjitha takimet, të cilat I ka bërë publike edhe në rrjetet sociale.

“Nuk e di a është kaq pocaqi sa të mbajë një bluze 3 ditë veshur në gjithë këtë vapë, apo ka bërë 100 foto për t’i shpërndarë gjithë muajin, ndërkohë që ka shkuar me pushime…siç bën Erion Veliaj!”, shkruan faqja “Lolita”.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *