Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të jeni të sigurt që besimi juaj nuk do të shpërdorohet”, Shehi pas përfundimit të procesit zgjedhor: Falenderoj votuesit e qarkut Tiranë dhe të gjithë Shqipërisë

Kandidati i PD për deputet në qarkun e Tiranës, Dashamir Shehi në një postim të bërë në rrjetin e tij social facebook, ka bërë një falenderim për të gjithë personat që e kanë votuar.

Ai siguroi qytetarët se besimi i tyre nuk do të shpërdorohet por do të shërbejë për ndryshim jo vetëm në Tiranë por në të gjithë Shqipërinë.

“Të jeni të sigurt që besimi juaj nuk do të shpërdorohet por do t’ju shërbejë ndershmërisht jo vetëm ju që votuat për ndryshimin, por të gjithë shqiptarëve sepse unë besoj në vullnetin e lirë demokratik të qytetarëve tanë”- përfundoi Shehi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.