AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Legalizimi i shtëpive publike? Bozheku: Burrat nivel të lartë testosteroni, Lekatari: Të masturbohen!

Nga vrasja e grave tek seksi dhe shtëpitë publike. Sa të lidhura janë këto me njëra-tjetrën? Gratë e ftuara në emisionin “360 gradë” debatuan në lidhje me këtë çështje, ku secila kishte mendime të ndryshme.

Pjesë nga debati

Eneida Bozheku: Shtëpitë publike do të ndihmonin për uljen e një lloj agresiviteti në komunikim ndaj grave…unë mendoj se po.

Mirela Ruko: Unë jam kundër shtëpive publike

Eneida Bozheku: Është çështje biologjike, prandaj përmenda bio-kiminë.

Brizida Gjikonit: Edhe shtëpitë publike i mungojnë këtij realiteti!

Eneida Bozheku: Prostitucion këtu ka, por është tabu. Ne jemi një vend i vogël i djallëzuar.

Artur Zheji: Të paktën mos vrasim. Kush është më e keqe prostitucioni legal, apo vrasja?

Mirela Ruko: Më e mira është që të kemi të drejta. Ne nuk mund të themi që do krijojmë shtëpi publike që këta burra të jenë në rregull.

Eneida Bozheku: Nuk është këtu problemi. Problemi është që nga ana hormonale, testosteronin burrat e kanë biologjikisht dhe shkencërisht më lart. E kanë biologjikisht më të nevojshme atë pjesë.

Zhaklin Lekatari: Nuk është argument, le të shkojnë të bëjnë sport dhe të masturbohen. Po flisni për gjëra të ndryshme.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *