Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Të gjithë të tjerët i takoi në mbledhje të përbashkët, Mediun veçmas. Krye-republikani zbulon takimin me Bashën: Ishte një diskutim për…

Kryedemokrati Lulzim Basha pasi zhvilloi takimin e përbashkët me deputetetët e Partisë Demokratike të dalë nga zgjedhjet e 25 Prillit dhe kandidatët jo fitues të listës, priti veçmas në zyrë kreun e Partisë Republikane Fatmir Mediu.

Në një intervistë për Log., ishte ky i fundit ai i cili zbuloi mbi atë çfarë u diskutua në takimin kokë më kokë. Mediu bëri me dije se në takim u diskutua mbi procesin e manipulimit të zgjedhjeve dhe qëndrimin që do të mbahet në lidhje me këtë çështje.

Fatmir Mediu: Të gjithë i takova. Jemi në një angazhim të përbashkët. Ishte një diskutim që bëmë për procesin e manipulimit të zgjedhjeve ku secili nga ne është i involvuar. Ajo që ka humbur sot është Shqipëria. Ka fituar një regjim i korruptuar që ka shpërbërë shtetin, vlerat dhe traditat e kësaj shoqërie dhe ka goditur vlerat e individit. Unë nuk njoh asnjë manipulim qoftë edhe të një vote të vetme. Kur të dalë rezultati i asaj që ka ndodhur në Shqipëri do të ketë një qëndrim në lidhje me këtë çështje. Jemi në proces të këtij manipulimi të madh që ka ndodhur.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.