Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Të gjithë sytë tek barku i Marinës, por Xhemi Shehu bën veprimin e papritur (Foto)

Fotot që kanë qarkulluar këto ditë të moderatores Marina Vjollca, kanë ngjallur shumë dikskutime në rrjetet socale, në lidhje me një shtatëzani të mundshme.

Edhe pse kohë më parë e mohoi këtë lajm, ditëve të fundit Marina është kometuar sërish për këtë fakt.

Prej ditësh ajo ndodhet me pushime, me bashkëshoritn e saj Getoarin, ku në fotot e publikuara, duket barku i saj fryrë.

Shumë prej tyre kanë komentuar se moderatorja bukuroshe është në pritje të ëmbël, ndonëse ajo nuk i është përgjigjur këtyre komenteve.

Mirëpo siç duket, Marina ka bërë “xing” me Xhemi Shehun. Ishte Marina ajo që postoi fillimisht disa foto ku shfaqej e veshur me pantallona të shkurtra dhe xhaketë gri.

Më pas edhe Xhemi postoi një foto në Instastory ku shfaqej me të njëjtën xhaketë si Marina.

(E.V/Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.