AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Të gjithë e kuptuan se nuk ishte prekje me dorë, Ibrahimovic i anuluan eurogolin (VIDEO)

E pabesueshme por e vërtetë! Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipin vjollcë që barazoi me zikaltërit, edhe këtë sezon po në “Artemio Franchi” gjoksi konsiderohet dorë… Pamjet e reja që janë shfaqur në kanalin tematik të Milan TV kanë hapur polemika pafund, teksa analizohet mometi kur suedezit topi i bie pak fare poshtë gjoksit aq sa për t’I lënë edhe njollë, ndërsa sulmuesi qëndron në vend dhe ka mbyllur sytë.

Kamera që ka kapur gjithçka ndodhet në anën e zonës së rreptësisë dhe portës së Fiorentinas dhe nuk është ajo që u shfaq në VAR, pra e cila mund të krijojë edhe iluzione të prekjes me dorë, edhe pse krahun Zlatan e kishte të mbyllur…

 

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *