Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëShowBizTe FunditTe Gjitha

“Të djeg kalori me ty”? Sherr mes Julian Dedës dhe Klodiana Shalës: S’ke shanse

Sportisja Klodiana Shala, është ‘zënë’ me aktorin e humorit Julian Deda, teksa në qendër të sikutimit kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit.

Të ftuar në “Abc”, Shala ka thënë se populli duhet të votojë atë duke djegur kalori dhe jo duke djegur votën e tyre. Në këtë moment ka ndërhyrë dhe aktori, duke i drejtuar pyetjen se nëse duhet të humbasë kalori me të.

Sportistja pas pyetjes me ‘spec’ të Dedës nuk është përmbajtuar duke i thënë aktorit se nuk ka shanse që t’i humbasë kaloritë më të.

Nisur nga kjo frazë, Klodiana është “kapur” disi me Jul Dedën, kur ky i fundit e ka pyetur nëse duhet të humbasë kalori me të.

PJESË NGA BISEDA: 

Klodiana Shala: Dëshironi që të jeni gjithmonë në formë dhe të mos keni komplekse? Sepse vera po vjen. Ju tremb stina e verës sesi do të dukeni me bikini apo jo Juli? Atëherë digjni kalori dhe jo votën. Dëgjoj shpesh keto kohë që thonë se nuk ju besojnë askujt dhe se do të djegin votën. Ja pra ku më keni mua që të digjni sa m shumë kalori. 25 prilli është shumë afër dhe nëse kjo nuk ju bind, periudha e plazhit po ju afron shumë shpejt. Juli pse hutohesh kaq shumë?”, është shprehur Klodiana

“E di pse hutohem? T’i humbim kaloritë me ty?”, e pyeti Jul Deda, Klodiana Shalën.

“Dëgjoje deri në fund. Nuk e ke akoma shansin që të humbësh ato kalori me mua Julian Dede”, ia ka kthyer sportistja e njohur.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.