Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Të buzëqeshur, njëra nga makina dhe tjetri nga shtëpia, Ija e Bes Kallakut ‘ja shtron’ në video-call me presidentin Meta

Ija, gjyshja e aktorit të humorit Bes Kallaku, është shndërruar në një personazh publik mjaft të njohur për shqiptarët.

E moshuara ka marrë pëlqimin e publikut për thjeshtësinë dhe dashamirësinë që ka treguar në shfaqjet e saj publike ose në prezantimin e bërë në rrjete sociale prej nipit të saj.

Së fundmi aktori Kallaku ka shpërndarë një foto ku shihet presidenti Meta në një bisedë virtuale me video-call me gjyshen e tij Ijen.

Nuk dihet shumë rreth bisedës të bërë mes tyre, por ajo që mund të thuhet është se biseda ka shkuar mjaft mirë dhe me humor për shkak të buzëqeshjeve në fytyrat e tyre.

“Ija me shoqni pra Ilir Meta”, ka shkruar Kallaku sipër fotos.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.