Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Taulant Balla në aksion, me zorrën në dorë në ndihmë të zjarrfikësve. Çfarë po ndodh në Elbasan (FOTOT)

 

Me zorrën në dorë, në ndihmë të zjarrfikësve, kështu duket deputeti socialist Taulant Balla në fotot që ka shpërndarë vetë në ”Facebook”.

Zjarri ka përfshirë pyllin në Krastë të Elbasanit dhe edhe pse kanë kërkuar mbështetje nga Ministria e Mbrojtjes sërish janë detyruar të përballen me flakët menjëherë.

”I kërkova Emergjencave Civile edhe mundësinë e përdorimit të helikopterëve zjarrfikës. Edhe bashkitë fqinje me Elbasanin po dërgojnë në ndihmë shërbimet e tyre zjarrfikëse.”, shkruan deputeti duke shtuar se flakët po vihen nën kontroll.

Shqipëria është përfshirë nga zjarret këto ditët e fundit; në Llogara, Pyllin e Sodës, Belsh etj (V.G/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2546″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.