Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

“Edhe dy javë”, shqiptari bën tatuazh premtimin e fillimit të pándemisë

Një qytetar e ka bërë tatuazh premtimin e njohur që ishte bërë në fillim të pándemisë.

Shpesh gjatë fillimit të pándemisë, ishte dëgjuar premtimi i njohur pas dy javëve mund të përfundojë masa e izòlimit dhe t’i kthehemi realitetit.

E një qytetar ka vendosur që këtë ta bëjë tatuazh në dorën e tij. Ai e ka shfaqur këtë në emisionin Sonte në T7.

Ndërkohë në emision ishte i ftuar edhe Lul Raka, i cili pohoi se kishte pasur premtime të tilla në fillim, por tani më dihet se kjo nuk qëndron. “Në normalitet kthehemi vetëm pas zbulimit të váksinës”, tha ai.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *