Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Tani meqë ta hodhi dy herë, ik”, Ristani-Bashës: Ta duartrokasim sa të duam kryetarin, por dhe 4 vite të tjera jemi në opozitë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani mësohet se ka thënë në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së se nga Rama nuk mund të presë asnjë gjë tjetër, ndërsa kërkoi dorëheqjen e Bashës.

“Mund ta duartrokasim sa të duam kryetarin apo atë që mbështet kryetarin por dhe 4 vjet të tjera jemi në opozitë. Duhet të kemi shpresë të fitojmë pas 4 vjetëve dhe jo të vijmë prapë këtu si sot.

Nga Rama nuk presim asgjë tjetër. Rama i tillë mbetet.

Kryetari ka thënë se “po ma hodhe njëherë është faji jot, po ma hodhe dy është faji im. Tani meqë ta hodhi dy herë, ik.

Ke humbur tre herë. Dhe një herë që fitove e dimë të gjithë si fitove.”, u shpreh Ristani.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.