Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

‘Tani betejën e ka me gjermanët’, ish-ministri fshikullon Ramën: Jargavitet si qaraman, bën xheste lëpirëse…

Ish-ministri i Jashtëm Kastriot Islami përmes një statusi në rrjetet sociale, thotë se me vendimin e ndërmarrë për të ndryshuar Kushtetutën në mënyrë të njëanshme, Rama e ka betejën me gjermanët.

Sipas Islamit, pikërisht për ti shpëtuar ndëshkimit për gjithçka ka bërë në krye të qeverisë, Rama po kërkon me çdo kusht postin e presidentit për t’u fshehur pas tij.

Postimi i Islamit:

“Mashtruesi i Surrelit” ka frike nga ndeshkimi…Tani betejen e ka me gjermanet…dhe duhet lene te perplaset fort se kjo do te ndodhe me siguri…Tre vete kane ndertuar bunker per tu fshehur nga ndeshkimi: Sadami, Gadafi dhe “mashtruesi frikacak” i Surrelit…

Tani qe perendimi i ka hequr vijen dhe po pergatitet per ta ndeshkuar, ai po luan ‘ekstremistin” kunder tyre, me shpresen se ata do therrasin per tja thene perballe qendrimin e “ashper”….

Pret pikerisht kete moment per tu “jargavitur si qyrranjos dhe qarraman” dhe me “ulurima frike dhe xheste lepirese” duke menduar se do te mund ti intrigoje perendimoret me shpresen se keshtu do te mund te beje pazarin e rradhes per ti shpetuar ndeshkimit…

“Frikacaku lepires i Surrelit” ka programuar ta realizoje objektivin e mosndeshkimit permes sigurimit te postit te “presidentit”. Gjithkca tjeter thote eshte mashtrim dhe genjeshter dhe sduhet besuar sepse e ben per te fshehur kete synim makiavelik… kjo i duhet shpjeguar te gjithe perendimoreve…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *