Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama e konfirmon live: Po është e vertetë, e refuzova takimin me Kurtin për pándeminë sepse nuk doja të…

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar në një intervistë televizive në lidhje me refuzimin që i ka bërë ftesës së kryeministrit në detyrë të Kosovës Albin Kurti për takim në lidhje me masat parandaluese mbi pándeminë.

Kujtojmë se Rama e ka marrë ftesën në mes të muajit mars, në kohën kur të dyja vendet ishin në një situatë pándemie.

“Sepse ishte formati i gabuar në momentin e gabuar.

Nuk doja të interferoja dhe të bëhesha sfondi i askujt kur në Prishtinë si gjithë planeti kishin hallin e pándemisë”, tha Rama në Pressing.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *