Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Takimi me vëllain e madh më të mirë në botë”, Arbana Osmani publikon momentin e ëmbël të Diellit me Jonin (FOTO)

Disa ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, u bë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi, Arbana ka ndarë në rrjete sociale një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *