Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Takimi me Kim Jong-Un, Trump tregon se kur do të ndodhë

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump pritet të ketë një takim me liderin e Koresë së Veriut Kim Jong Un.

Në një  intervistë për ‘Fox News’ Trump tha se është duke shqyrtuar tri ose katër data dhe pesë lokacione për takimin e planifikuar me liderin verikorean.

“Mund të ndodhë që të dal shpejt me një datë. Mund të vij që të mos vijë edhe deri te takimi. Kush e di, por mund të them për tash se ata dëshirojnë takim”, tha Trump.

(B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *