FlashSportTe FunditTe Gjitha

Surprizë e madhe te Barcelona, Valverde publikon emrat (Lista)

Barcelona do të luajë kundër Celta Vigos, nesër prej orës 21:00. Ekipi katalanas ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e rëndësishme kundër ekipit mik. Trajneri Ernesto Valverde ka disa ndryshime të papritura.

Sulmuesi Luis Suarez do të jetë i grumbulluar. Uruguiani është gati dhe me shumë mundësi do të marrë minuta në sfidën e nesërme. Ai do ta nisë nga pankina dhe do të përdoret si zëvendësim.

Tekniku rikthen në kampionat dhe Dembelenë. Francezi e ka mbaruar pezullumin e tij dhe mund të hidhet sërish si titullar, ashtu si në ndeshjen ndaj Slavias së Pragues.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *