Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Superseksi nga karantina e saj luksoze, Zaimina Vasjari tregon si duhet ruajtur marrëdhënia me burrin në izolim

Këngëtarja Zaimina Vasjari është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Ajo ka shfrytëzuar kohën në izolim për të bërë video argëtuese në Tik Tok.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e kuruar në detaj edhe pse në izolim. Krahas fotos ajo shkruan se përveçse do kujdeseni për shtëpinë gjatë këtyre dityre ditëve, kujdesuni edhe për veten tuan. Zajmina shprehet se nuk duhet të bëhesh shok me burrin, dhe se këtij të fundit duhet t’i bëhen sytë zemra kur të të shikojë.

“Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt  kur te shikon”, shkruan Vasjari krahas fotos.

 

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *