Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


SportTe Fundit

Superliga nis sot fazën e dytë, ja ndeshjet kryesore 

Superliga do nis sot fazën e dytë. Në fushë sot do të jenë edhe ekipet kryesues. Partizani do të luajë me Luftëtarin në Gjirokastër.

Kjo është ndeshja e parë sezonale për ekipin e rikthyer në Superligë në stadiumin e tij, që ishte duke u rinovuar.

Ndeshja nis në orën 14:00 ashtu si takimi u fundit të renditjes Laçi – Korabi. Skënderbeu do të jetë përballë Flamurtarit në orën 17:00 në Vlorë.

Skuadra vlonjate po kalon momente të vështira për shkak të pagave të padhëna për lojtarët. Nesër do të luhen takimet e tjera të javës së dhjetë, Kukësi – Vllaznia dhe Tirana – Teuta.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm