Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Sulm me armë zjarri në SHBA, agresori futet në dyqan dhe qëllon 5 persona

Një sulm me armë zjarri ka lënë 5 persona të plagosiur në SHBA, (Miami) ku një person ka qëlluar në një dyqan pijesh alkolike.

Policia e qytetit të  dhe njësitë e shpëtimit të zjarrit shkuan në vendngjarje pas lajmërimit, por nuk kanë mundur të arrestojnë agresorin.

Detectivët nuk i kanë identifikuar viktimat. I armatosuri mbetet i lirë.

Policia ka vënë dhe një shpërblim prej 1.000 $ për këdo që jep informacion në lidhje me vendodhjen e autorit të sulmit.

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.