Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sukseset nuk kanë fund për Bebe Rexhen, një tjetër rekord nga këngëtarja e famshme

Këngetarja e famshme shqipëtare me famë botërore, Bebe Rexha ka thyer një tjetër rekord përsa i përket këngëve të saj.

“Meant to be”, një prej këngëve më të dëgjuara prej saj, ka arritur në shifrën prej 1 miliard dëgjimesh ne Spotify, platformës më të madhe të muzikës në botë.

Këtë super lajm, Bebe Rexha e ndau vete me ndjekësit e saj prej 10.3 milionësh në rrjetin social Instagram. Bebe e shoqëroi lajmin duke e ndarë me foto nga xhirimet e klipit të kësaj kënge, të cilat u  zhvilluan në Albuquere të New Mexico-s duke shkruar: “Një miliard dëgjime në Spotify”.

Kënga në fjalë është një këngë e zhanerit më të përdorur dhe të dëgjuar në Amerikë, ‘cuntry’, të cilën Bebe e ka në bashkëpunim me grupin e famshëm amerikan , Florida Georgia Line.

(I.SH/faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.