Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

E detyruan të largohej, Suarez braktis në lot qendrën stërvitore të Barcelona-s (VIDEO)

Luis Suarez i tha lamtumirë zyrtarisht Barcelonës dhe ish-shokëve të tij. Ishte stërvitja e fundit blaugrana. Ose të paktën kjo ndodh nga imazhet e publikuara nga kanalet spanjolle, të cilët filmuan sulmuesin kur ai u largua nga Ciutad Deportiva me makinën e tij.

Uruguajani u duk shumë i emocionuar: pas gjashtë vjetësh, një fazë e re e karrierës së tij do të fillojë.

Në pritje të tij janë Atletico Madrid dhe Diego Simeone. Kurrë nuk do ta kishte menduar se do të vinte kjo ditë! Madje, edhe Lionel Messi, sipas medieve iberike, u duk tepër i prekur teksa përshëndet shokun e tij më të mirë te katalanasit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *