FlashSocialeTe FunditTe Gjitha

Stuhia shkatërron Dhërmiun, çfarë ka ‘mbetur’ nga plazhi i parapëlqyer i shqiptarëve (FOTO)

Stuhia e një dite më parë ka sjellë dëme të konsiderueshme në Dhërmi. Deti me fuqi deri në 9 ballë me dallgë të larta ka hyrë në dyqanet tek shëtitorja.

Banorët e Himarës tregojë se ky det nuk është parë asnjëherë prej shumë dekadash. Siç duket dhe nga fotot e mëposhtme, çdo gjë është shkatërruar.

Një person u rrëmbye në Kamzë në mesditë, në sytë e shumë dëshmitarëve. Sot, pas 11 ditësh policia raporton se ai ka vdekur ditën e pengmarrjes, por nuk po i gjejnë trupin. Çfarë mendoni?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *