Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSocialeTe FunditTe Gjitha

Stuhia shkatërron Dhërmiun, çfarë ka ‘mbetur’ nga plazhi i parapëlqyer i shqiptarëve (FOTO)

Stuhia e një dite më parë ka sjellë dëme të konsiderueshme në Dhërmi. Deti me fuqi deri në 9 ballë me dallgë të larta ka hyrë në dyqanet tek shëtitorja.

Banorët e Himarës tregojë se ky det nuk është parë asnjëherë prej shumë dekadash. Siç duket dhe nga fotot e mëposhtme, çdo gjë është shkatërruar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *