Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Studenti i Akademisë së Sigurisë plagos 27-vjeçarin, përplasja në parkingun e hotelit në Sauk (Emri)

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur përballë Akademisë së Policisë në Sauk dhe dyshohet se shkak është bërë një konflikt për arsye banale i cili ka degraduar edhe në përdorimin e armëve.

Mësohet se autori i plagosjes është një student i Akademisë së Sigurisë, ndërsa i plagosur është 27-vjeçari Ervis Murati.

Ende nuk janë bërë të ditura motivet dhe rrethanat e ngjarjes ndërkohë mësohet se Policia ka ngritur postoblloqe të shumta për kapjen e autorit, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur nga ana e policisë.

Ndërkohë që i plagosuri Murataj ka marrë një plumb në bark, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën./Faxweb.al

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close