Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Studentët nuk lejohen të kthehen në auditore, kandidati i PS-së për deputet mbledh të rinjtë në kinema: Folëm për drejtësinë

Kandidati i Partisë Socialiste për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, Ulsi Manja ka mbledhur disa të rinj ditën e sotme brenda kinemasë “Maks Velo”.

Ky takim në ambient të mbyllur vjen në një moment kur studentët nuk lejohen të kthehen në auditore pikërisht për arsyen se grumbullimi në ambiente të mbyllura shihet si rrezik i lartë për përhapjen e Covid-19.

Tema e diskutimit të takimit të sotëm sicc vetë Manja njoftoi ishte reforma në drejtësi dhe tema të tjera të lidhura me fushën e drejtësisë.

Takim bashkëbisedues me studentët e Fakultetit të Drejtësisë të Universitetit të Tiranës në kinemanë më të re në Laprakë, për të diskutuar mbi Reformën në Drejtësi dhe tema të tjera mbi drejtësinë në Shqipëri. Kinema “MAKS VELO”,”- shkruan Manja.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.