Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ik se ta haj syrin”, Stresi tregon momentin kur u ngacmua nga një stilist homos*ksual

Reperi i njohur Stresi ishte së fundmi i ftuar në “Roped With Olsi”. Gjatë intervistës, ai zbuloi shumë të pathëna si nga jeta profesionale, ashtu dhe profesionale.

Stresi rrëfeu për herë të parë një ngjarje të sikletshme nga e shkuara e tij, se si një stilist mashkull e kishte ngacmuar. Reperi tha se i kishte bërë presion vetëm për ta larguar nga vetja.

“Ishte një stilist dhe më pa e më tha kshu…”do të të stiloj”…po te unë e gjete ti more, thashë…ishte kshu e kupton vetë ti. Kisha dhe një stilolaps në dorë dhe i thashë ‘ik se ta haj syrin si kokërr ulliri more vesh a jo…jo për naj gjë, çik si presion sa për ta larguar”, tregoi ai.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *