Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi përfundon në komisariat, iu kontrollua banesa dhe më pas…

Është shoqëruar në ambientet e Policisë, Arkimed Lushaj, reperi i njohur ndryshe me emrin e artit si Stresi. Ai është shoqëruar pas një kontrolli të ushtruar në banesën e tij.

Motivet e shoqërimit nga uniformat blu janë ende të paqarta, ndërsa pritet dhe komunikata zyrtare mbi motivet e shoqërimit.

Mësohet se mbrëmjen e sotme në orën 21:00 Stresi do të kishte concert live në qytetin e Shkodrës.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi do të kishte probleme me uniformat blu, pasi edhe më herët ai ka qënë i shpallur në kërkim për shkak se kishte gjuajtur me armë, dhe kishte kanosur.

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.