Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi nuk i ndahet hashashit, ja postimi që vodhi vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Stresi është një prej reperëve më të komentuar në rrjetet sociale e media për karrierën muzikore dhe jetën e tij private.

Së fundmi, ai ka ndarë me ndjekësit e tij të shumtë një video në “Instastory”, ku tregon një moment mes një grupi shokësh. Në postimin e tij bie në sy që në një tavolinë ka edhe hashash.

Duke e afruar kameran te lënda narkotike, Stresi tregon edhe një moment nga televizori me filmin vizatimor të kukullave “Tomi dhe Jerry” që përkon edhe me atë çka po bën ai vet.

Mesa duket reperi nuk ka hequr dorë akoma nga hashashi, dhe këtë e tregon pa hezitim në rrjetet sociale ku ka një numër të lartë fansash.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *