Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi largohet nga Shqipëria, i vjen mesazhi prekës: Të kam lënë dorë të Zotit (FOTO)

Arkimed Lushaj, ose i njohur ndryshe si Stresi është larguar jashtë vendit. Por ajo që na ka tërhequr vëmendjen është një mesazh i nënës së tij. 

Stresi në rrjetet sociale ka postuar një foto,  duke udhëtuar në avion, por nuk jep detaje për këtë udhëtim, edhe pse komentuesit e pyesin se për ku është nisur.

 Por atij i ka mbërritur një mesazh nga nëna e tij , e cila i shpreh dashurinë e madhe dhe i uron atij me fjalët më të bukura një rrugë të mbarë.

Po ashtu, edhe reperi ia kthen duke i thënë se ajo dhe Zoti janë fryma e tij. (J.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *