Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi i shkon në spital fansit! Surpriza e bukur përlot djaloshin (VIDEO)

Stresi ka vendosur të surprizojë një fansin e tij që ndodhej i shtruar në spital.

Reperi ka treguar me anë të një videoje të postuar në Instagram, sesi mund të bësh të lumtur dikë me një gjest të vogël.

“Nëse ke mundësi me bo mirë bëje  Kjo shkon për të gjithë ju koleget e mi mos përtoni po shkoni dhe sikur shpirtërisht të jetë supporti juaj do t’i ndimoj ata R1Njo Shërim sa më të shpejtë Zoti qoftë me ty”, ka shkruar Stresi.

Në fytyrën e djalit shihet gëzimi i madh kur pa Stresin në derë. Ai vë duart në sy dhe preket nga kjo surprizë e bukur!

Për më tepër shih videon:

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *