Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi i shokon të gjithë, poston foto me arkivol: Askush nuk mund ta kuptojë dhimbjen…

Reperi i njohur Stresi ka habitur ndjekësit e tij në mediat sociale pasi ka ndarë një lajm të hidhur, ndërkohë që e ka shoqëruar me një foto të pazakonte duke publikuar një foto me arkivol.

Stresi ka zbuluar se qeni i tij ka ngordhur , ndërkohë që ka publikuar dy foto, aty ku shihet në arkivol. Fotot kanë shokuar të gjithë ndjekësit e reperit pasi një foto e tillë nuk pritej.

“Lamtumire Dei. Askush s’mund ta kuptoje dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë”- janë fjalët që reperi shkruan krah dy fotove të shoqëruar me emoji të mërzitur dhe ato në formën e lutjes.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *