Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Stadiumet janë të mbyllura, tifozët shqiptarë gjejnë mënyrën e veçantë për të qenë afër ekipit të zemrës: Ura plot me mbështetës

Të mbështetësh ekipin e zemrës nga afër në kohë pandemie nuk është dhe aq e vështirë, të paktën nëse jeton në Shqipëri.

Fotoja e mwsipwrme vjen nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, mes Sopotit dhe Shkumbinit. Edhe pse nuk lejohet hyrja ne stadium, interesi për ndeshjen duket i lartë.

Mes njerëzve që kanë mbushur urën duket se nuk ka as distancim fizik, madje disa prej tyre nuk kanë as maska, raporton panorama.

Në foto shihet një grumbull i madh tifozësh, që qëndrojnë pranë një ure në afërsi të stadiumit, duke ndjekur derbin mes Sopotit dhe Shkumbinit, që përfundoi në barazim.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.